Bli Medlem Støtt oss Materiell

Telefon- og kontortid:
Mandag - fredag: kl. 09.00 - 15.00

Tlf: 22 54 52 00
E-post: post@lub.no
Mobil: 957 33 273 / 951 06 088
 

Post- og besøksadresse:

Ole Fladagersgate 1A
0353 Oslo
 

Ansatte:

Portrettbilde av Trond Mathiesen

Generalsekretær
Trond Mathiesen
trond@lub.no
22 54 52 03

 

Portrettbilde Trine Giving Kalstad

Fagsjef 
Trine Giving Kalstad
trine@lub.no
22 54 52 04

 

Line-nett-mai11

Fagkonsulent/redaktør
Line Schrader
line@lub.no
22 54 52 07
 

Unni-nett mai11

Konsulent
Unni Larssen
unni@lub.no
22 54 52 02


Vilde - portrettbilde

Organisasjonsrådgiver
Vilde von Krogh
vilde@lub.no
22 54 52 05

 

Nei
Scroll to Top