Bli Medlem Støtt oss Materiell
Hovedkontor

LUB har hovedkontor på Majorstuen i Oslo med fem ansatte i 4,6 årsverk (fra august 2018; 4,8 årsverk). De ivaretar den daglige driften av foreningen som innebærer omfattende informasjonsarbeid vedrørende sorg, forebygging av dødfødsler og krybbedød, organisering av sorgstøttearbeid lokalt og sentralt, koordinering og formidling av forskning, og organisatorisk og økonomisk utviklingsarbeid.


Telefon- og kontortid:

Mandag - fredag: kl. 09.00 - 15.00

 

Post- og besøksadresse:

Ole Fladagersgate 1A
0353 Oslo
Tlf: 22 54 52 00
Mobil: 957 33 273 / 951 06 088
E-post: post@lub.no
 

Ansatte:

Portrettbilde av Trond Mathiesen

Generalsekretær
Trond Mathiesen
trond@lub.no
22 54 52 03

 

Portrettbilde Trine Giving Kalstad

Fagsjef 
Trine Giving Kalstad
trine@lub.no
22 54 52 04

 

Line-nett-mai11

Fagkonsulent/redaktør
Line Schrader
line@lub.no
22 54 52 07
 

Unni-nett mai11

Konsulent
Unni Larssen
unni@lub.no
22 54 52 02

 

Organisasjonsrådgiver
Vilde von Krogh
vilde@lub.no
22 54 52 05

 

Nei
Scroll to Top