Bli Medlem Støtt oss Materiell
Landsstyret

 

Portrettbilde Marit Galta-Opheim
Leder:
Marit Galta-Opheim
marit.galta.opheim@bkkfiber.no
 

Portrettbilde Kine-Annett Rydningen Schart

Nestleder:
Kine-Annett Rydningen Schart
krydningen@yahoo.no
 

Portrettbilde Lise Falang-Petterson

Lise Falang-Petterson
lise.petterson@gmail.com
 

Portrettbilde Snorre Kittilsen

Snorre Kittilsen
snorre.kittilsen@gmail.com
 

Portrettbilde Mari Skjerden

Mari Skjerden
amskjerden@hotmail.com
 

Portrettbilde Anders Schmelck

Anders Schmelck (vara)
schmelck@gmail.com
 

Portrettbilde Mie Steine

Mie Steine (vara)
miesteine@gmail.com

Nei
Scroll to Top